Biz Kimiz?

Hakkımızda

Saklansana, IPVanish’in Türkçe’ leştirilmesinde IPVanish’e gerekli desteği sağlamıştır ve kendi sitesinde yayınlamaktadır. IPVanish ürününü kendisi satmamaktadır. Türkiye'de IPVanish kullanımını destekler.

Saklansana, Türkiye’de bilgi güvenliği, siber güvenlik, online kimliğin ve gizliliğin korunması konularında internet kullanıcılarında bilinç yaratmayı hedefler.

Saklansana, IPVanish VPN ile ilgili yaşanan problemlerde kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında Türkçe Destek almasını sağlar.

Korunmasız kablosuz ağlar ve siber güvenlik!

Siber saldırılardan korunmak için VPN kulanımını destekler. Özellikle otellerde, kongre merkezlerinde, kafelerde güvensiz internet ziyaretçi ağlarının olduğu her yerde VPN kullanımını tavsiye eder.

Blog sayfasında verdiği haberlerle, Online kimliğin korunması, güvenlik, kişisel verilerin korunması gibi konularda bilinç yaratmaya çabalar.

Peki neden IPVanish?

Biz uzun süredir internet sektöründe altyapı çözümleri güvenlik hizmetleri üreten kişiler olarak tüm dünyadaki VPN sağlayıcılarını test ettik. Türkiye'de yaşayan internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundururak yaptığımız testlerde, bağlantısı en hızlı ve desteği en iyi olan şirketi IPVanish olarak belirledik.

Eğlence sektörüne yöenlik testlerimizde yurt dışındaki tv şovları, oyun siteleri, maç yayınlarını göz önünde bulundurduk. Diğer en önemli nokta olan verilerin güvenliğinin sağlanması, bireysel gizlilik hakkının korunması IPVanish ile yaptığımız görüşmelerde olumlu sonuçlar vermiştir.

Bu sebeble IPVanish VPN servisinin Türkiye’de kullanımını destekliyoruz.

Türk internet Kullanıcıları için tek isteğimiz kişisel gizliliğin korunduğu, güvenli, özgür bir dünya, özgür bir internet.

IPVanish Mobil Uygulamari IPVanish VPN